Gizlilik Sözleşmesi

First

Gizlilik Sözleşmesi; 

Mobides Teknoloji Eğitim ve Yazılım Hizmetleri Ltd.Şti.’nin www.mobides.com, www.evdeokul.com, www.onlineokul.com, www.sorubank.com internet siteleri üzerinden sağladığı ‘Web Paylaşım ve Eğitim Portalı’ bilgi ve eğitim hizmetine ilişkin Gizlilik politikalarını kapsar.

Portal üzerinden kişisel herhangi bir bilgi vermeden ürün, hizmet ve çözümleri inceleyebilir ve bilgi alabilirsiniz. 

Portalımız kapsamında alım-satım ve hizmet sözleşmelerinde 18 yaşından küçükler veli ve/veya vasinin izin ve/veya onayı olmaksızın taraf olamazlar.

Siteye giren ya da sitedeki formları dolduran her kullanıcı, "Gizlilik Sözleşmesi" ve "Kullanım Şartları"nda yer alan hükümleri okumuş ve kabul etmiş sayılacaktır.

Sitemize üye olmak için girmiş olduğunuz tüm bilgiler, firmamız tarafından 3. parti firma veya kişilerle paylaşılmayacaktır. Üye olurken verdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve siz değiştirebilirsiniz. Üye giriş bilgilerinizi güvenli koruduğunuz takdirde başkalarının sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

Sitemiz Müşteri Hizmetleri'ne, herhangi bir siparişinizle ilgili olarak göndereceğiniz e-postalarda, asla kredi kartı numaranızı veya şifrelerinizi yazmayınız. E-postalarda yer alan bilgiler üçüncü şahıslar tarafından görülebilir. Firmamız e-postalarınızdan aktarılan bilgilerin güvenliğini hiçbir koşulda garanti edemez.