Hakkımızda

Uludağ Koleji

1970 yılından bu yana, eğitim sektöründeki varlığını başarıyla sürdüren bu başarıyı günümüze gururla taşımış ve geleceğe yön veren eğitici kadrosuyla faaliyet gösteren bir kuruluştur.

Uludağ Üniversitesi Bilim Kurulu Üyeleri danışmanlığında “En iyi eğitim ancak en iyi eğitim kadrosuyla sağlanabilir.” anlayışıyla hareket eden okulumuz; Anaokulu, İlkokul, Ortaokul, Anadolu ve Fen Lisesi’nden oluşmaktadır. Her kademeden 16 kişilik 3’er sınıf oluşturularak butik konseptte eğitim vermektedir.

10.000 metrekare arsa üzerine kurulu olan kampüsümüz; şehir merkezinde yer almakla birlikte geniş, ferah yeşil alanlarıyla öğrencilerimizin sağlıklı bir ortamda eğitim görebilmelerini sağlamaktadır.

Kampüsümüz; golf sahası, futbol sahası, basketbol sahası, açık hava yürüyüş parkurları, yüzme havuzu, kapalı spor salonu, bilim parkı, hobi bahçeleri, dans salonu, sinema salonu, bilim merkezi, seramik atölyesi, akıl oyunları sınıfları, yabancı dil sınıfları, STEM +A ve MAKER atölyeleri gibi donanımlı imkanlar sağlayan evrensel bir okuldur.